2003

 

7.10.2003

Stále pracujeme na vylepšení stránek a připravujeme nové ukázky MP3. Novinkou snad jen to, že jsme prodali starší mikrofony Shure BG 1 (2kusy) a Shure BG 2 (1 kus) a koupili jsme nový Shure SM 58 a na ozvučení Sopran Sax - Shure Beta 57. 

 

28.8.2003

Konečně zase aktualizace novinek. Teď přes sezónu je vůbec nemožné se dostat k počítači a něco nového Vám napsat. Ale teď už konec kecání a račte číst co se u nás stalo a stále děje nového. Asi začátkem června jsme natočili v pořadí 3. CD nazvané D.T. Music na osadě - obsahuje samé country písně. Ale více si o něm přečtěte přímo pod odkazem. Jinak celý červen se vlastně nic hudebního v kapele neudálo, kromě toho že jsem se oženil a tak na muziku prostě v červnu moc čas nezbyl. Akce jsme samozřejmě hráli úplně normálně. Začátkem července se naplno rozjela letní sezóna na přehradě, to znamená že jsme hráli skoro celý týden v tahu. Jezdilo se na Panel na Chmelnici, Vojenskou zotavovnu Bítov a Vojenskou zotavovnu Vranov. Nejlepší akce asi byly na Chmelnici. Je to venku u vody, vejde se tam více lidí a tak jsme to vždy mohli trošku více rozjet (v porovnání s kavárnami na zotavovnách). Ale samozřejmě kavárenská muzika nám také velice vyhovuje, a rádi si ji zahrajeme. Teď když je konec prázdnin - letní sezóny, tak jsem se dal do vylepšení našich stránek. Zakoupil jsem scener, takže by neměla být nouze o fotky. Nebudu tu ale pouze všechno vychvalovat a líčit, jak jde všechno dobře. Opět musíme začít nadávat na některé pořadatele. Zamluví si taneční zábavu, a po půl roce se člověk nějak bokem dozví, že mají zamluvenou ještě jednu kapelu, a vůbec je nezajímá, že by se mohli s člověkem alespoň domluvit na zrušení ...... Nejvíce mě zamrzí, když to dělají v sousední vesnici, a přitom se normálně potkáváme a zdravíme. Jsou to hasiči z Kostník. Nikdy jsem to nechtěl takhle uvádět, ale dokud se pořadatelé trošku nevzpamatují, tak to tak zkrátka musí být. Podobně to ještě letos udělali v Lažanech u Moravských Budějovic a v Jackově (tady, ale snad mají opravovat kulturní dům - tuto investici, však ale určitě věděli už dávno). Jsou to třeba 3 nebo čtyři akce za rok (to je asi 120 akcí), ale stejně nás toto chování pěkně naštve.

 

17.3.2003 

Tak mě právě napadlo, že bychom Vás (pokud se u nás zaregistrujete) automaticky mohli informovat o změnách na našich stránkách. Ještě na stránkách kromě této úvahy nic není, ale už můžete psát o registraci.Další novinkou je, že plánujeme natočení dalších 2 CD - jedno bude asi dechovka, druhé - country. Zatím jsme ve stádiu vybírání písniček. Můžete poradit i Vy - příznivci naší kapely. 

20.1.2003 

Je leden, a já jsem si uvědomil, že už půl roku neproběhla aktualizace novinek. Psát by se dalo, ale čas ten opravdu nebyl. Letní sezóna skončila až na konci září, jenže to už byli poutě a posvícení v plném proudu, takže čas zase žádný. Když by konečně mohl být, přiblížil se advent, a to znamená, že podniky začínají slavit Silvestr a to je opět honička. 
No vše jsme přežili a těšili jsem se na Silvestr. Ten nám tentokrát dělal velké problémy a starosti. Po té co se v září zrušil jeden, sehnali jsme něco jiného (pro Polské publikum). Tato akce však ztroskotala asi 3 týdny před Silvestrem, takže jsme plánovali první Silvestr bez hraní, na což jsme se těšili, jenže..... Zjistili jsme, že v jednom nejmenovaném podniku s námi počítají na Silvestra, vydají si dokonce i vstupenky s napsanou hudbou D.T. Music, ale nám to tak nějak zapomněli oznámit. Takže jsme nakonec přece hráli. Sešli jsme se zde ještě s druhou kapelou - Sobotka & Family. Nový rok jsme přivítali vcelku dobře. Domů jsme se vrátili až v 9 hodin, a to se opravdu do 8 hrálo. Akce se zakončila koledami, které zpívala ještě dosti zaplněná pivnice. Abych však nepsal jenom o SIlvestru. Musím se zmínit, že jsme stihli těsně před Vánoci vydat naše 2. CD - Vánoce s D.T. Music. Bylo to trošku narychlo a výsledek Vám také přineseme na našich stránkách v kratičkých ukázkách v brzké době.